مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی ارومیه

EDC
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/04/03 - 00:01
  • 80
  • 1 دقیقه
بنا به گزارش مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی

سی و هفتمین دوره پودمانی کشوری یادگیری الکترونیکی ویژه اعضای هیات علمی و مدیران آموزشی

سی و هفتمین دوره پودمانی کشوری یادگیری الکترونیکی شیراز از تاریخ 1403/4/30 تا 1403/5/31 برگزار می گردد

 سی و هفتمین دوره پودمانی کشوری یادگیری الکترونیکی ویژه اعضای هیات علمی و مدیران آموزشی (فلوشیپ سابق) از تاریخ 1403/04/30 تا 1403/05/31توسط دانشکده مجازی و قطب علمی آموزش الکترونیکی پیشرفته دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار میگردد. 

این دوره به مدت یک ماه (100 ساعت آموزشی) و به شیوه ترکیبی برگزار می شود. جلسات آنلاین همزمان در 2 هفته متوالی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار میگردد و جهت انجام فعالیتهای عملی، دو هفته امکان تمرین و مطالعه وجود دارد.

متقاضیان محترم دوره می توانند از طریق سایت دانشکده مجازی https://vu.smums.ac.iدر این دوره ثبت نام نمایند. الزام به توضیح است با توجه به محدودیت ظرفیت، و مهلت ثبت نام (25 تیرماه) اولویت با افرادی ست که سریعتر اقدام نمایند. خاطر نشان میگردد، ثبت نام تنها از طریق سایت امکان پذیر بوده و نیاز به ارسال نامه یا تماس تلفنی نمی باشد.

(شایان ذکر است در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذراندن این دوره برای طی ارتقا به مرتبه دانشیاری الزامی است و امتیاز آموزشی آن معادل یک امتیاز دانش پژوهی آموزشی است. در مورد سایر دانشگاه ها، اختصاص و تایید این امتیاز با نظر معاونت محترم آموزشی هر دانشگاه معتبر است)

  • گروه خبری : آخرین اخبار,رویداد های علمی,اطلاعیه ها
  • کد خبر : 7376
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

فایل ها

تنظیمات قالب