English   فارسي     امروز: يکشنبه ١٩ آذر ١٤٠٢


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه

برگزاری جلسه گزارش بیست و چهارمین همایش کشوری آموزش پزشکی

 

جلسه ای جهت ارایه گزارش بیست و چهارمین همایش آموزش پزشکی تهران در سالن همایش های رازی 13-15 اردیبهشت با حضور اساتید و کارشناسان مرکز مطالعات برگزار شده بود، در روز چهارشنبه 20 اردیبهشت1402 با حضور خانم دکتر شیوا قلی زاده مدیر محترم مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه و مسئولین و کارشناسان EDO در سالن اندیشه مرکز مطالعات دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه ضمن ارائه گزارش تجربیات کارشناسان و اساتید EDC که در همایش شرکت کرده بودندT برنامه آتی برای همایش بعدی  مورد توجه قرار گرفت.

·         در این جلسه ابتدا خانم دکتر آقازاده معاون مرکز، آقای دکتر مرادی، آقای شکیبی و آقای علی پروین(دانشجوی پزشکی  نایب دبیر کمیته توسعه آموزش دانشجویی دانشگاه) به ترتیب گزارش خود را در قالب اسلاید ارائه دادند که شامل بازدید از غرفه ها و آشنایی با واقعیت مجازی و کاربست آن در دروس بالینی و تجربیات افراد در سمپوزیوم و کارگاه ها و کلینیک مشاوره دانش پژوهی بود.

·         مقرر گردید دانشگاه علوم پزشکی ارومیه همایش آموزش پزشکی دانشگاهی سالانه برگزار کند.

·         مقرر گردید در جهت پیشبرد اصولی اهداف EDC کارگاه هایی دانش افزایی برای نگارش فرآیند و طرح برای اساتید مسوول دفاتر توسعه دانشگاه و اساتید EDC  و دانشجویان کمیته توسعه دانشگاه جهت نگارش طرح در همایش آتی برگزار گردد.

·         مقرر گردید برای تمامی کارشناسان مرکز مطالعات کارگاه فرآیند نویسی اجباری برگزار گردد تا در همایش آتی کارشناسان تمامی اقدامات آموزشی که انجام می دهند را تبدیل فرایند نمایند.

·         مشوق هایی برای دانشجویان جهت ارسال طرح های نوآورانه در نظر گرفته شود و آیین نامه های تشویقی به اطلاع دانشجویان رسانده شود.


١٥:٠٧ - 1402/02/23    /    شماره : ٥٢٨٦٤    /    تعداد نمایش : ٦٤خروج